میخ – ناخن اندونزی کانادا مشاهده توریسم

میخ – ناخن: اندونزی کانادا مشاهده توریسم ایرلند آنلاین پاسپورت اندونزی طراحی کشورها

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری پژمان جمشیدی و موج سوءتفاهم‌ها!

یکشنبه شب هنگامی که محمدرضا فروتن عضو هیات داوران جشنواره فیلم فجر اسامی نامزدهای عالی ترین بازیگران نقش مکمل مرد را اعلام می کرد و به نام پژمان جمشیدی جهت بازی

پژمان جمشیدی و موج سوءتفاهم‌ها!

پژمان جمشیدی و موج سوءتفاهم ها!

عبارات مهم : سریال

یکشنبه شب هنگامی که محمدرضا فروتن عضو هیات داوران جشنواره فیلم فجر اسامی نامزدهای عالی ترین بازیگران نقش مکمل مرد را اعلام می کرد و به نام پژمان جمشیدی جهت بازی در فیلم «سوءتفاهم» رسید، بخشی از جمعیت حاضر در سالن دسته جمعی خندیدند.

یکشنبه شب هنگامی که محمدرضا فروتن عضو هیات داوران جشنواره فیلم فجر اسامی نامزدهای عالی ترین بازیگران نقش مکمل مرد را اعلام می کرد و به نام پژمان جمشیدی جهت بازی در فیلم «سوءتفاهم» رسید، بخشی از جمعیت حاضر در سالن دسته جمعی خندیدند. این تصویر العمل عجیب و غیرمنتظره در سالنی که اکثر آن را اهالی رسانه تشکیل می دادند، بازتاب وسیعی داشت.

به خصوص که این اتفاق به طور زنده در حال پخش از شبکه خبر هم بود. بعضی تصور کردند چون پژمان جمشیدی سال ها فوتبالیست بوده و لابد خبرنگاران فرهنگی او را هنوز به عنوان بازیگر سینما نپذیرفتند اینطور واکنش‌ها کردند. از همین منظر پرویز پرستویی هم در اینستاگرام یادداشتی نوشت و ضمن دلجویی از پژمان جمشیدی محمدعلی فردین را مثال زد که ابتدا یک ورزشکار بود و بعد بازیگر موفقی شد. ولی به نظر می رسد علت آن خنده ها به علت نوع کاراکترهای کمدی و عامه پسندی باشد که پژمان جمشیدی بازی می کند و نه سابقه فوتبالی او.

پژمان جمشیدی و موج سوءتفاهم‌ها!

1. پژمان جمشیدی متولد 1356 در پایتخت کشور عزیزمان ایران هست. دوران فوتبالی او از اوایل دهه 70 و کلوب کشاورز شروع شد. او بعدتر در تیم های دیگری مثل سایپا، پاس، استیل آذین و فولاد هم بازی کرد ولی شهرتش زیاد مدیون حضور در پرسپولیس پایتخت کشور عزیزمان ایران هست. پژمان جمشیدی حرکات سرعتی خوبی لب خط داشت ولی در دفاع راست بازی می کرد که به طور سنتی فوتبال کشور عزیزمان ایران دست پُری در این پست دارد. بنابراین پژمان جمشیدی خیلی شانس زیادی جهت بازی در تیم ملی بزرگسالان نداشت. او البته در مقطعی به تیم ملی دعوت شد و یک گل ملی هم برابر گرجستان زد که در سریال کمدی پژمان با همین ماجرا حسابی شوخی کردند.

2. فوتبالیست سابق و بازیگر فعلی بعد از خداحافظی با فوتبال ممکن بود به عنوان مهندس عمران به فعالیتش ادامه دهد البته اگر مدرک مهندسی اش را می گرفت. پژمان جمشیدی در سال 74 وارد رشته مهندسی عمران می شود ولی خودش می گوید چون درگیر اردوهای تیم ملی بوده نتوانسته درسش را ادامه دهد. او در دوران بازنشستگی مربیگری فوتبال را هم امتحان کرد. او مدرک مربیگری B آسیا را گرفت و در تیم های پایه مربیگری کرد که خیلی ادامه دار نشد.

یکشنبه شب هنگامی که محمدرضا فروتن عضو هیات داوران جشنواره فیلم فجر اسامی نامزدهای عالی ترین بازیگران نقش مکمل مرد را اعلام می کرد و به نام پژمان جمشیدی جهت بازی

3. پژمان جمشیدی خودش می گوید اتفاقی وارد سینما شده. یعنی پیمان قاسمخانی در سال 1390 ایده یک سریال فوتبالی را به صدا و سیما داده که مسئولان تلویزیون درخواست کردند یک فوتبالیست در آن نقش مهم را بازی کند که قاسمخانی پژمان جمشیدی را گزینش می کند. این پیشنهاد البته به واسطه آشنایی قبلی پژمان جمشیدی با برادران قاسمخانی بوده که هم خیلی فوتبالی اند و هم پرسپولیسی. پژمان جمشیدی در سال های آخر فوتبالی اش مراوده زیادی با بازیگران و صورت های معروف پیدا کرده بود. در اکران شخصی فیلم های متفاوت حاضر می شد و در سریال ساختمان پزشکان سروش صحت هم به عنوان بازیگر میهمان در یک قسمت بازی کرد.

4. سریال پژمان نقطه شروع حرفه ای دوران بازیگری پژمان جمشیدی در سینما و تلویزیون بود. پژمان جمشیدی در این سریال کمدی نقش خودش را بازی می کرد. فوتبالیستی که به دوران بازنشستگی رسیده و مشخص بود خیلی از ایده های سریال برگرفته از زندگی واقعی خود اوست. او در سریال های دیگری مثل سال های ابری، دیوار به دیوار و نفس هم بازی کرد. تعداد تئاترهایی که او بازی کرده از مجموعه سریال های و فیلم های سینمایی اش هم زیاد است و آخرین حضور او روی صحنه مربوط به تئاتری به نام «آن سوی آینه» است به کارگردانی علی سرابی.

5. آتش بس 2 در سال 1393 دروازه ورود پژمان جمشیدی به دنیای سینما بود و کمدی 50 کیلو آلبالوی مانی حقیقی مقصد بعدی. «خوب، بد، جلف» به کارگردانی پیمان قاسمخانی دنباله سریال پژمان نبود ولی دقیقا از همان فرمول استفاده کرده بود و بازیگران مهم اش پژمان جمشیدی و سام درخشانی بودند. نام او بعدتر در گروه بازیگران فیلم های سینمایی آذر، من دیوانه نیستم، لونه زنبور و تگزاس هم دیده شد. «سوءتفاهم» به کارگردانی احمدرضا معتمدی آخرین فیلمی است که او بازی کرده و در جشنواره فیلم فجر امسال حاضر بود.

پژمان جمشیدی و موج سوءتفاهم‌ها!

6. پژمان جمشیدی حالا جهت فیلم سوءتفاهم کاندیدای جایزه عالی ترین نقش مکمل مرد شده. او در تصویر العمل به حاشیه های پیش آمده در اینستاگرام نوشته: «4 سال فحش. 4 سال تهمت. 4 سال فشار. 4 سال صبر. 4 سال تلاش و حالا من کاندید عالی ترین بازیگری سینمای ایران. چقدر جای مادرم خالیست. آفریدگار شکر. تبریک به همه کاندیداها. افتخار می کنم به حضور کنارشون.»

7. نخستین تصویر العمل در حمایت از پژمان جمشیدی از سوی پرویز پرستویی بود که نامزد شدنش در جشنواره را تبریک گفت و از او خواست صدای خنده ها مایوسش نکند. بعد بازیگران و صورت های معروف دیگری هم در اینستاگرام پُست هایی در حمایت از پژمان جمشیدی به اشتراک گذاشتند. نوید محمدزاده کاندیدا شدن او را تبریک گفته، ویشکا آسایش او را بازیگری با استعداد و سختکوش توصیف کرده، مهراب قاسمخانی متن دوستانه ای در ستایش از او نوشته، محسن کیایی از کاندیدا شدن پژمان جمشیدی ابراز خوشحالی کرده و امیر آقایی هم جهت او آرزوی موفقیت کرده هست. محسن مسلمان بازیکن پرسپولیس خطاب به جمشیدی نوشته: «سلطان تبریک می گم. هنگامی که کمال تبریزی، رسول صدر عاملی، محمدرضا فروتن و… می گن شما کاندیدی حرف بقیه مهم نیست.» احتمالا این تصویر العمل ها در حمایت از بازیگر فیلم سوءتفاهم در صفحات بازیگران و صورت های معروف و ورزشکاران ادامه داشته باشد.

یکشنبه شب هنگامی که محمدرضا فروتن عضو هیات داوران جشنواره فیلم فجر اسامی نامزدهای عالی ترین بازیگران نقش مکمل مرد را اعلام می کرد و به نام پژمان جمشیدی جهت بازی

دیدگاه بازدیدکنندگان شبکه های اجتماعی

علی عالی: آیا می خندید؟ آیا مسخره می کنید؟ آیا خشم دارید؟ آیا راه را جهت پیشرفت دیگران می بندیم؟ آیا انگیزه، تلاش، صبر، تمرین و ممارست را در دیگران می کُشیم؟ آیا به جای کمک، مسخره می کنیم همیشه.

جانان: به خدا که پژمان جمشیدی بهتر از محمدرضا گلزار بازی می کنه.

پژمان جمشیدی و موج سوءتفاهم‌ها!

سانتیاگو: پژمان جمشیدی که هیچی، لئوناردو داوینچیم هم دانشمند بود هم نقاش، هم مجسمه ساز، هم معمار، هم موسیقی دان، هم ریاضی دان، مهم مهندس، مخترع، آناتومیست، زمین شناس، نقشه کش، گیاه شناس، نویسنده و غیره و تو هر کدومم خوب بود و هیچکدومم خنده نداشت، خنده آمیز تویی که مغزت تک بعدی ساخته شده.

آناستازیا: مشکلتون با پژمان جمشیدی چیه؟ براتون قابل باور نیست یکی تو چند زمینه استعداد داشته باشه؟

روباه نارنجی: اونایی که هنگامی که شنیدن پژمان جمشیدی کاندیدای نقش مکمل شده است خندیدن، همونایی هستن که تو صف طولانی واسه دیدن سلام بمبئی و اخراجی ها وایسادن.

آقای مخالف: اینکه پژمان جمشیدی در اندازه نامزدی جهت گروه تحریریه سایت است یا نه یه بحثه، ولی اینکه شما هنگام اعلام اسمش هرهر می خندی قطعا شعور کم خودت رو نمایش میدی.

روزنامه هفت صبح/ علی رستگار

واژه های کلیدی: سریال | بازیگر | فوتبالی | بازیگری | بازیگران | سوءتفاهم | فوتبالیست | دوران فوتبال | پژمان جمشیدی | پیمان قاسمخانی

پژمان جمشیدی و موج سوءتفاهم‌ها!

پژمان جمشیدی و موج سوءتفاهم‌ها!

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz